BIST 1.542
DOLAR 7,41
EURO 9,02
ALTIN 441,83
MEDYA

İstanbullu Gelin 35. bölüm fragmanı

İstanbullu Gelin dizisi 35. yeni bölümüyle 2 Şubat 2018 Cuma akşamı Star'da olacak. İstanbullu Gelin'in bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

İstanbullu Gelin 35. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin'in yeni bölümünde neler olacak? İstanbullu Gelin 2 Şubat 2018 Cuma akşamı Star'da...

İstanbullu Gelin, annesiz babasız büyümüş, genç yaşta hayatın yükünü sırtlamış, çok güzel ve gururlu bir genç kız olan Süreyya’nın; aniden karşısına çıkan zengin ve karizmatik iş adamı Faruk’a aşık olarak Bursa’ya gelin gitmesiyle başlayan dramatik bir aşk hikayesidir.

Büyük şehirde yetişmiş, özgürlüğüne düşkün Süreyya ve modern görüntüsüne rağmen ailesine ve geleneklere sıkı sıkıya bağlı Faruk arasındaki aşk, daha ilk dakikadan itibaren pek çok sınavdan geçecektir.

Süreyya, konağın çatısı altına giren herkesin tek hakimi olmak isteyen kayınvalidesi Esma hanım, tek amacı genç kızın ayağını kaydırarak onun statüsünü elde etmek isteyen eltisi İpek, kocasının her biri birbirinden sorunlu kardeşleri Fikret, Osman ve Murat’la ilgili sorunlarla boğuşurken, Faruk ise hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan sürpriz bir düşmanla başa çıkmak zorunda kalacaktır.

Olaylar geliştikçe neredeyse dört yüz yıldır bütün haşmetiyle ayakta duran konak temellerinden sarsılacak, bütün aile bundan nasibini alacaktır.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Bizim Hikaye 20. bölüm fragmanı
Kanatsız Kuşlar 32. bölüm 2. fragmanı
Hastanede dehşet! Korkunç cinayetin nedeni...
CHP'li Eren Erdem'den çirkin sözler! "Kimdir bu it sürüsü?"
Ufak Tefek Cinayetler 14. bölüm 2. fragmanı
Kadın 14. bölüm 2. fragmanı
Alija 1. bölüm fragmanı
Arda Turan'a Şerife Nine canlı yayında sitem etti
Nissan'dan otomatik park eden terlik
Eşinin bağırma kayıtları yayımlandı,