BIST 1.325
DOLAR 7,84
EURO 9,52
ALTIN 462,98
HABER /  GÜNCEL

İstanbul’da dehşet saçan seri tecavüzcü yakalandı!

İSTANBUL Beşiktaş’ta yılbaşı gecesi hırsızlık için girdiği evde ki genç kadına bıçak tehdidiyle tecavüz eden Duran A., evin bulunduğu sokaktaki güvenlik kamerasından kimliği belirlenerek Asayiş Şube Gasp Büro amirliğince yakalandı.

Abone ol

İSTANBUL Beşiktaş’ta yılbaşı gecesi hırsızlık için girdiği evde ki genç kadına bıçak tehdidiyle tecavüz eden Duran A., evin bulunduğu sokaktaki güvenlik kamerasından kimliği belirlenerek yakalandı. Evinde yapılan aramada, çaldığı altınlar ile olaylarda kullandığı bıçak, olay sırasında üzerinde olduğu belirlenen kot pantolon, mont ve botlara da el konuldu. Duran A. emniyete getirilirken tecavüze uğrayan genç kadın da emniyete gelerek Duran A’yı teşhis etti.

Yapılan araştırmada, Duran A’nın 12 Ocak 2016 günü Beşiktaş’ta hırsızlık için girdiği evdeki kadına, 11 Temmuz 2017 günü Bakırköy’de hırsızlık için girdiği evdeki kadına ve 19 Ekim 2017 günü yine Sarıyer’de hırsızlık için girdiği bir evdeki kadına tecavüz ettiği belirlendi. Bu kadınlar da emniyete gelerek Duran A’yı teşhis etti. 

 Duran A’nın emniyetteki sorgusunun sürdüğü bildirildi.

ÖNCEKİ HABERLER
Alafranga tuvaletler alaturkaya çevrilsin talebi
Irak'ta bir askerimiz şehit oldu
Boydak ve Kaynak Holding davasında 6 tahliye
BM Güvenlik konseyi İran için acil toplandı
14 Yaşındaki Türk kızına ırkçı saldırı
20 yaş altı sokağa çıkma saatleri kaç ne zaman çıkılıyor?
Yorumlar 8 yorum