Isparta'nın ikinci büyük ilçesi bu hastane

ISPARTA'da geçen yıl açılan Şehir Hastanesi'nde 5 yıldızlı otel konforunda hizmet veriliyor.

Isparta'nın ikinci büyük ilçesi bu hastane - Sayfa 1

Isparta Şehir Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Ruşen Keskin, "Ben burayı Isparta'nın ikinci büyük ilçesi olarak adlandırıyorum. Günde 6 bin hasta trafiğine ulaştık. Hasta yakınları ve çalışanlarla birlikte ortalama 18 bin kişi demek. Yani Isparta'nın ikinci büyük ilçesi bu hastanedir" dedi.

112
Isparta'nın ikinci büyük ilçesi bu hastane - Sayfa 2

Türkiye'nin üçüncü şehir hastanesi olan Isparta Şehir Hastanesi, Mart 2017'de açıldı. Haftanın 5 günü poliklinik hizmeti verilen hastanede, 3 bin doğum gerçekleşti, 48 bin 530 ameliyat ile 3 milyon 522 bin laboratuvar testi yapıldı.

212
Isparta'nın ikinci büyük ilçesi bu hastane - Sayfa 3

Başhekim Uzm. Dr. Feridun Ruşen Keskin, diğer hastanelerde bulunmayan yeni birimlerin açılmasıyla başta Isparta olmak üzere çevre illere de hizmet vermeye başladıklarını söyledi. Şehir hastanesinin Isparta'nın sembolü haline geldiğini belirten Başhekim Uzm. Dr. Keskin, "Ben burayı Isparta'nın ikinci büyük ilçesi olarak adlandırıyorum. Esprili yaklaşmak gerekirse en doğru tanım bu olsa gerek. Neden diye sorarsanız, günde 6 bin hasta trafiğine ulaştık. Hasta yakınları ve çalışanlarla birlikte ortalama 18 bin kişi demek. Yani Isparta'nın ikinci büyük ilçesi bu hastanedir" dedi.

312
Isparta'nın ikinci büyük ilçesi bu hastane - Sayfa 4

'15 SUDA DOĞUM GERÇEKLEŞTİRDİK' Isparta Şehir Hastanesi'nin 5 yıldızlı otel konforunda olduğuna dikkati çeken Başhekim Uzm. Dr. Keskin, şunları söyledi:

412