BIST 1.112
DOLAR 8,35
EURO 9,67
ALTIN 504,29
HABER /  GÜNCEL

İşadamları denizin ortasında mahsur kaldı!

Ekonomi zirvesine katılmak için feribot ile Mudanya'ya giden çok sayıda işadamı, denizin ortasında kaldı.

Abone ol

Bursa'daki Uludağ Ekonomi Zirvesi'ne katılmak için feribot ile Mudanya'ya giden çok sayıda işadamı, feribotun motorundaki arıza nedeniyle denizin ortasında kaldı. İşadamları ve diğer yolcuların bekleyişi 1.5 saat sürdü.

Yenikapı'dan Mudanya seferini yapan İDO'ya ait feribot, saat 17.30'da yola çıktı. Feribot 40-45 dakika kadar yol aldıktan sonra, aniden durdu.

Kısa bir bekleyişten sonra yapılan anonsta yolun kesildiği, teknik bir arıza nedeniyle durulduğu belirtildi.

Bu bekleyişin yarım saat kadar sürebileceği ifade edildi. Feribotta bulunan yolcular, bu sürenin dolmasını beklerken yeni bir anons yapıldı ve arızanın sürdüğü, yarım saat kadar daha süreceği belirtildi. Bu sürenin sonuna gelindiğinde ise bir kez daha anons yapıldı ve arızanın yarım saat daha süreceği açıklandı. 

Feribotta bulunan yolcular arasında yarın başlayacak olan Uludağ Ekonomi Zirvesi'ne katılacak olan çok sayıda işadamı da bulunuyordu.

Bu işadamları arasında Birleşmiş Markalar Derneği Başkanı Sami Kariyo, Sunset'in patronu Kemalettin Güneş, Simit Sarayı'nın sahibi Abdullah Kavukçu, LC Waikiki patronu Vahap Küçük ve Defacto'nun CEO'su İhsan Ateş'in olduğu öğrenildi.

BEKLEYİŞ 1.5 SAAT SÜRDÜ

Çok sayıda yolcunun bulunduğu feribottaki arıza yaklaşık 1.5 saat sürdü. Arızanın, feribotun motorundan kaynaklandığı öğrenildi.

ÖNCEKİ HABERLER
Kösem Sultan kimdir evlat katili Mahpeyker Kösem nasıl öldü?
Safiye Sultan kimdir nasıl öldü Osmanlı'nın en güçlü kadını kim?
CHP heyeti ikinci kez Mısır'a gidiyor!
O cinayetin zanlısının cezası belli oldu!
Ünlü oyuncuya sürpriz teklif! Güneşin Kızları'ndan sonra...
Erdoğan depremin son bilançosunu açıkladı
Yorumlar