BİLİM - TEKNOLOJİ

iPhone X'in kutusunu açtı, içinden kıl çıktı!

Apple'ın son bombası iPhone X'i satın alan ve meraklıları için kutu açılışı yapan bir Türk kullanıcı jelatinin altında kalan kılı görünce şaşkına döndü.

iPhone X'in kutusunu sarıp sarmalayan jelatinin altından çıkan kılı videoya kaydeden kullanıcı konuyu Ekşi Sözlük'e de taşıyınca kısa sürede çok konuşulan konu başlıklarından biri oldu.

24 Kasım'da Türkiye genelinde satışa sunulan iPhone X'in fiyatlatı 6099 TL'den başlıyor.

------------------------------------------------------------------------------

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar