'İnsanlık ölmüş' dedirten kaza: Böyle görüntülendi!

'İnsanlık ölmüş' dedirten kaza: Böyle görüntülendi!

ISPARTA’da cuma namazından çıktıktan sonra engelliler yararına düzenlenen etkenlikte görev almak üzere akülü engelli aracıyla seyreden bedensel engelli vatandaş elektrikli bisikletin çarpması sonucu ağır yaralandı.

'İnsanlık ölmüş' dedirten kaza: Böyle görüntülendi! - Sayfa 1

Isparta'da elektrikli bisikletle çarpışan akülü engelli aracındaki Ünal Özcan (61) yaralandı. Özcan’ın 12 gündür yoğun bakımda tedavisi sürerken, kaza anı ise güvenlik kamerasına yansıdı.

'İnsanlık ölmüş' dedirten kaza: Böyle görüntülendi! - Sayfa 2

Kaza, 9 Kasım günü Cumhuriyet Caddesi 1714 Sokak'ta meydana geldi. Evli ve 2 çocuk babası bedensel engelli Ünal Özcan'ın kullandığı üç tekerlekli akülü engelli aracıyla, henüz sürücüsü tespit edilemeyen elektrikli bisiklet çarpıştı. Kazada, engelli aracından fırlayan Ünal Özcan, ağır yaralandı. Elektrikli bisikletin sürücüsü ise kaçtı. Özcan, çağırılan ambulansla Isparta Şehir Hastanesi'ne kaldırıldı.

'İnsanlık ölmüş' dedirten kaza: Böyle görüntülendi! - Sayfa 3

KAZA GÜVENLİK KAMERASINDA Kaza anı ise bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, Ünal Özcan'ın kullandığı akülü engelli aracı, ara sokaktan çıkan elektrikli bisikletle çarpışıyor. Kaza sonrası Özcan engelli aracından fırlarken, hafif sendeleyen elektrikli bisikletin sürücüsünün ise yoluna devam ettiği görülüyor.

'İnsanlık ölmüş' dedirten kaza: Böyle görüntülendi! - Sayfa 4

YAKINLARI ŞİKAYETÇİ OLDU 12 gündür yoğun bakımda tedavi gören Ünal Özcan'ın hayati tehlikesinin devam ettiği belirtildi. Ünal Özcan'ın ailesi, elektrikli bisiklet sürücüsü hakkında şikayetçi oldu. Olayı araştıran polis ise sürücüyü tespit etmek için çalışma başlattı.