İngilizler atlı polislerimize hayran kaldı!

İngilizler atlı polislerimize hayran kaldı!

Süper Kupa maçı için alınan geniş güvenlik önlemleri kapsamında Taksim'de yerini alan atlı polislere İngiliz taraftarlar yoğun ilgi gösterdi.

İngilizler atlı polislerimize hayran kaldı! - Sayfa 1

Dolmabahçe'deki Vodafone Park'ta UEFA Süper Kupa maçında saat 22.00’da karşı karşıya gelecek olan iki İngiliz takımının taraftarları Taksim Meydanı’na bekleyişini sürdürüyor. Taksim ve çevresinde alınan güvenlik önlemleri kapsamında atlı polisler, meydana gelerek devriye gezmeye başladı.

İngilizler atlı polislerimize hayran kaldı! - Sayfa 2

Atlı polislerin gören İngiliz taraftarlar yoğun ilgi gösterdi. Bazı taraftarlar atlı polislerle özçekim yaparken bazıları da fotoğraf çektirdi. Çocuğun atı sevmesi ise renkli görüntüler oluşturdu. 

İngilizler atlı polislerimize hayran kaldı! - Sayfa 3

Çevresi polis bariyerleriyle kapatılan Cumhuriyet Anıtı önünde toplanan İngiliz taraftarlar tezahürat yaparak takımlarına sevgi gösterilerinde bulundu. Taraftarların kardeşliği mutlu görüntüler oluştururken, Beşiktaşlı Türk taraftar ise İngiliz taraftarların arasında girerek tuttuğu takımının sembolü olan “pençe” işaretiyle fotoğraf çektirdi. 

İngilizler atlı polislerimize hayran kaldı! - Sayfa 4

Öte yandan Taksim Meydanı’nda yayın yapan bir televizyon muhabiri ile vatandaşlar arasında tartışma yaşandı. Vatandaşların araya girmesiyle tartışma büyümeden sonlandı