BIST 1.168
DOLAR 8,05
EURO 9,53
ALTIN 491,56
MEDYA

İlişki Durumu Karışık 22. bölüm - Final - 'Ben hamile değilim'

İlişki Durumu Karışık 22. son bölümü final sahneleri... İlişki Durumu Karışık'ın bu hafta 12 Aralık 2015 Cumartesi akşamı yayınlanan 22. son bölümünde neler oldu?

İlişki Durumu Karışık 12 Aralık 2015 Cumartesi akşamı yayınlanan 22. son bölümünde davetiyeyle Ayşegül'ün karşısına çıkan Elif, Can'ın sabrını büsbütün zorlar.


Elif zafer sarhoşluğuyla düğün hazırlıklarını hızlandırır. Ayşegül ise yaşananlarla kendine has yöntemlerle baş etmeye çalışır. Ayşegül Handan'ın kendisine sunduğu iş yaşamına adım atarken, içine düşeceği curcunadan habersizdir. Evde yaşanan bir talihsizlik sonucu imdadına koşan ise Murat'tan başkası değildir. Murat'ın bu yardımı Can'ı sıra dışı bir plan kurmaya iter. Düğün hazırlıkları Mediha ve İsmail'in arasını açar. Fakat ikili, paylaşamayacakları kıymetli bir şeyin varlığını fark eder. Bu uğurda amansız bir mücadeleye girişirler. Öte yanda Murat şahit olduğu bir konuşma sonrası büyük bir seçimin eşiğine gelir. Vicdanı ve aşkı arasına salıncak kuran Murat vereceği kararla, herkesin hayatını kökünden değiştirecektir.

Sitene Ekle
Yorumlar