BIST 1.441
DOLAR 8,42
EURO 10,19
ALTIN 493,64
MEDYA

İkizler Memo Can 18. bölüm 2. fragmanı

İkizler Memo Can dizisi 18. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İkizler Memo Can 18. yeni bölümüyle 23 Mart 2019 Cumartesi akşamı Kanal D'de olacak. İkizler Memo Can'ın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

İkizler Memo Can 18. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İkizler Memo Can'ın yeni bölümünde neler olacak? İkizler Memo Can 23 Mart 2019 Cumartesi akşamı Kanal D'de...

Memo ve Can daha bebekken birbirlerinden ayrılmış ikiz kardeşlerdir. Memo öz olmayan annesi, ninesi ve dayısıyla yaşamaktadır. Memo’nunki fakir bir hayattır. Ailenin maddi olanakları kısıtlı olmasına rağmen, birbirlerine büyük bir sevgiyle bağlanmışlardır. Küçük yaşına aldırmadan sokaklarda kağıt toplar. 

Diğer tarafta zengin bir aileye sahip olan Can ise büyük bir malikanede yaşamaktadır. Can, babası ve dedesiyle mutludur mutlu olmasına ama büyük bir yalnızlık içindedir. Çünkü çevresinde ne kadar çok onunla ilgilenen eğitmen, dadı, hizmetli olsa da Can katı kurallar, disiplin içinde kısacası çocukluğunu yaşamadan hayatını sürdürmektedir.

Bir gün kader ağlarını örer ve Memo ile Can yer değiştirirler. İlerleyen zamanlarda sırlar teker teker çözülmeye başlayacaktır. Sonrasında ise hikayemiz kimi zaman duygusal, kimi zaman komik bir şekilde akıp gidecektir.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Kalk Gidelim 63. bölüm 2. fragmanı
Mehmet Ağar: "CHP Belediyesinin İstanbul belediye şirketlerine yerleştirdiği militanları temizlemekle geçiyordu"
Futbolun efsane isimleri o anları anlattı
Sezai Temelli " CHP listelerinde HDP'liler var."
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Özel Kuvvetler mezunlarına tebrik
İstiklal Marşı'nı okuyamayan Belediye Başkan Adayı Kemal Emir herkesi şaşırttı
Bekir Pakdemirli : Çiftçiye 1 milyar 432 milyon lira destek ödemesi
Kumar borcu yüzünden kızını satışa çıkardı
Çobanın koyunlara hitabı izlenme rekorları kırıyor
Bakan Turhan: "Kanal İstanbul'da 2025'te deniz araçları geçmeye başlar "
Yorumlar