BIST 1.390
DOLAR 8,08
EURO 9,72
ALTIN 459,93
MEDYA

İkizler Memo Can 12. bölüm fragmanı

İkizler Memo Can dizisi 12. yeni bölümüyle 2 Şubat 2019 Cumartesi akşamı Kanal D'de olacak. İkizler Memo Can'ın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

İkizler Memo Can 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İkizler Memo Can'ın yeni bölümünde neler olacak? İkizler Memo Can 2 Şubat 2019 Cumartesi akşamı Kanal D'de...

Memo ve Can daha bebekken birbirlerinden ayrılmış ikiz kardeşlerdir. Memo öz olmayan annesi, ninesi ve dayısıyla yaşamaktadır. Memo’nunki fakir bir hayattır. Ailenin maddi olanakları kısıtlı olmasına rağmen, birbirlerine büyük bir sevgiyle bağlanmışlardır. Küçük yaşına aldırmadan sokaklarda kağıt toplar. 

Diğer tarafta zengin bir aileye sahip olan Can ise büyük bir malikanede yaşamaktadır. Can, babası ve dedesiyle mutludur mutlu olmasına ama büyük bir yalnızlık içindedir. Çünkü çevresinde ne kadar çok onunla ilgilenen eğitmen, dadı, hizmetli olsa da Can katı kurallar, disiplin içinde kısacası çocukluğunu yaşamadan hayatını sürdürmektedir.

Bir gün kader ağlarını örer ve Memo ile Can yer değiştirirler. İlerleyen zamanlarda sırlar teker teker çözülmeye başlayacaktır. Sonrasında ise hikayemiz kimi zaman duygusal, kimi zaman komik bir şekilde akıp gidecektir.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Kalk Gidelim 56. bölüm fragmanı
Avlu 28. bölüm 2. fragmanı
Çarpışma 8. bölüm fragmanı
Tarihe geçen operasyonun görüntüleri paylaşıldı!
Sivas'la berabere kalan Trabzon zirveden uzaklaştı!
Konya'da anne ve iki çocuğu öldürülmüş halde bulundu!
Erdoğan: 'Bu seçimler bir beka seçimine dönüşmüştür'
Amasya'da maden ocağında göçük!
Bahçeli'den sert sözler: 'Elimizin tersiyle itiyoruz'
Arkadaşlarıyla eğleniyordu: Bursa'da akılalmaz olay!
Yorumlar