BIST 1.331
DOLAR 7,81
EURO 9,48
ALTIN 461,39
HABER /  GÜNCEL

İbrahim Kalın'a yeni görev 'büyükelçi' ünvanı da aldı...

Cumhurbaşkanlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı ve Milli Savunma Bakanlığına ait atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı. Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı oldu ve 'büyükelçi' ünvanı aldı.

Abone ol

TÜRKİYE Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararlara göre, Cumhurbaşkanlığı Teşkilatı Hakkında Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi'nin 12 ve 13'üncü maddeleri gereğince Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanlıklarına Doç. Dr. İbrahim Kalın ve İsrafil Kışla atandı. 

BÜYÜKELÇİ ÜNVANI DA VERİLDİ... Ayrıca Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanlığına atanan Doç. Dr. Kalın'a "Büyükelçi" unvanı verildi. 

NİĞDE MÜFTÜSÜ GÖREVDEN ALINDI... Diyanet İşleri Başkanlığına ilişkin kararla Niğde İl Müftüsü Alaaddin Gürpınar görevinden alındı. 

SAVUNMA BAKANLIĞINA YENİ MÜFETTİŞLER... Milli Savunma Bakanlığına ait atama kararı ile açık bulunan müfettişliklere, vergi müfettişleri Armağan Sütlüoğlu, Yakup Arslan, Selçuk Sönmez, Kadir Şahin, Emrah Arslan ve Ömer Faruk Toklu'nun atamaları gerçekleştirildi.

ÖNCEKİ HABERLER
Donanma da F-35 alacak! İşte günün tüm gazete manşetleri...
Barcelona'ya Coutinho'dan kötü haber
Günde 6 saatten az uyuyanlar için büyük tehlike!
Kredi borcu varken yeni kredi alınabilir mi?
Terim'den Muslera'ya fırça!
Yarıyıl tatili ne zaman 2021 15 tatil geri sayım başladı
Yorumlar 4 yorum