Hazal Kaya için olay iddia Bizim Hikaye'de hamileyi oynuyordu

6 Şubat'ta Ali Atay ile dünyaevine giren ve Bizim Hikaye dizisinde şu sıralar hamile rolünü canlandıran Hazal Kaya'nın gerçek hayatta da hamile olduğu iddia edildi.

Fox TV ekranlarının fenomen dizisi 'Bizim Hikaye'de 'Filiz' karakteri ile izleyici karşısına çıkan Hazal Kaya, oyuncu ve yönetmen sevgilisi Ali Atay ile 5 yıllık birlikteliğini 6 Şubat'ta nikah masasına taşıdı. Çiftin apar topar gerçekleşen bu düğününün ardından usta gazeteci Bilal Özcan ise çok konuşulacak bir iddia ortaya attı. 

Şu sıralar 'Bizim Hikaye' dizisinde hamile rolünü canlandıran Kaya'nın gerçek hayatta da hamile olduğu ileri sürüldü. "Yakın arkadaşımdan öğrendim çifti tebrik ederim" diyen Bilal Özcan, Instagram hesabından Ali Atay ile Hazal Kaya'nın düğünde çekilmiş bir fotğrafını paylaşarak şu notu düştü; 

"İlginç iddia: Hazal Kaya dizide de gerçek hayatta da hamile! Dün akşam, tam Uçankuş TV'deki yayınıma girerken eski bir arkadaşımdan o ilginç mesajı aldım. Hazal Kaya'nın dizide canlandırdığı Filiz karakteri yeni bölümlerde artık hamile.

Ve şimdi set çalışanları arasında Hazal'ın gerçek hayatta da hamile olduğu konuşuluyor. 6 Şubat'ta yaşamını meslektaşı Ali Atay ile birleştiren sevilen oyuncu Hazal Kaya'yla ilgili bu gelişmeye çok sevindim ve programda izleyicilerle paylaştım. Güzel oyuncuyu ve eşini tebrik ederim."