BIST 117.741
DOLAR 6,86
EURO 7,82
ALTIN 399,43
HABER /  GÜNCEL

Hande Fırat 15 Temmuz yayınında duygusal anlar yaşadı

Türkiye dün gece 15 Temmuz'un yıl dönümünü sokaklarda geçirdi. Şehitler anıldı dualar okundu. Hande Fırat Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile 15 Temmuz gecesi yaptığı görüşmeyi anlatırken gözleri doldu, sesi titredi.

Abone ol

FETÖ'nün kanlı darbe girişiminin üzerinden 2 yıl geçti.Yurt genelinde şehitlerimiz dualarla anıldı, Amerika'nın kucağındaki FETÖ elebaşı Gülen'e lanetler yağdırıldı.Televizyon kanalları da geç saatlere kadar 15 Temmuz için özel yayınlar yaptı.

Kanal D canlı yayınına katılan gazeteci Hande Fırat, 15 Temmuz gecesi Başkan Recep Tayyip Erdoğan ile yaptığı FaceTime görüşmesini anlattı.

O gece yaşadıklarını anlatırken duygularına hakim olamayan Fırat, ihanet gecesini titreyen sesiyle anlattı, gözleri doldu.

ÇOK DUYGULANDIM İSTER İSTEMEZ O GECEYİ HATIRLIYORSUNUZ: Hande Fırat, "Tabii ki çok duyguluyum. İster istemez o geceyi hatırlıyorsun. Zor bir durum. Kayıplarımızı hatırlıyoruz. Kolay değil. Dinlemek, hatırlamak kolay değil. İster istemez, bunu bire bir yaşayanlar; İstanbul'da Ankara'da, ciddi bir travma ile karşı karşıya kaldık. İnşallah bir daha bunu yaşamayız." dedi.Gazeteci Fırat bu sözlerinin ardından Başkan Erdoğan ile nasıl bağlantı kurduğunu tek tek anlattı.

ÖNCEKİ HABERLER
16 temmuz evde bakım parası yatan iller 81 il listesi güncel bilgi
Bugün tatil mi 16 temmuz tatil açıklaması yeni haber
Diğer cemaat ve tarikatlarla ilgili çarpıcı iddia
Bugün memurlara tatil mi 16 temmuz idari izin açıklaması
İlhan Kesici'nin asil davranışı! Hadi Özışık yazdı
2020 kurbanlık fiyatları Ankara-İzmir-İstanbul kaç para?
Yorumlar