Haluk Levent sevenlerine müjdeyi verdi! Albüm geliyor

Haluk Levent, sevenlerine müjdeyi sosyal medya hesabından duyurdu. Uzun zaman sonra yeni bir albüm geliyor.

Son zamanlarda kurucusu olduğu AHBAP platformu sayesinde birçok yardıma imza atan Haluk Levent, Twitter hesabından hayranlarına müjdeyi verdi. Şarkıcı Haluk Levent, eski ve yeni şarkılarının yer aldığı 17 şarkılık bir albüm yaptığını duyurdu.

Haluk Levent albüm müjdesini, ''Herkesin single yaptığı dönemde 17 şarkılık albüm yaptım. Haftaya Cuma günü tüm şarkıları dinleyeceksiniz... 5-6 yıldır albüm yapmıyordum. O yılların hatırına hepsini dinlersiniz inşallah'' sözleriyle duyurdu.

Levent, yeni albümden bir şarkısı için çektiği klibin de albüm ile aynı tarihte yayınlanacağını duyurdu. Levent, “Elfida” , “Yollarda bulurum seni” ve “Uçak yaparım” yeni düzenlemeleriyle albümde. 14 tane daha önce hiç hiç duymadığınız şarkılar var. Seveceksiniz buna eminim.. ilk klip çalışmamız “ülenn” eğlenceli bir şarkı.. O da aynı gün yayınlanacak albümle birlikte..'' diyerek albüm hakkında bilgi paylaştı.

Uzun zaman sonra yeni bir albüm çıkaran Haluk Levent'e bir takipçisi ''Beklenti büyük usta @haluk_levent bilesin'' diyerek cevap verdi.