BIST 1.191
DOLAR 7,97
EURO 9,45
ALTIN 487,20

Halit Ergenç Muhteşem Yüzyıl'dan sonra ilk kez sakalını kesti bambaşka birine dönüştü

Star TV ekranlarında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisinde Kanuni Sultan Süleyman karakterine hayat veren Halit Ergenç, yıllar sonra ilk kez sakalsız görüntülendi.

2011 yılında yayın hayatına başlayan Muhteşem Yüzyıl dizisinde uzatmaya başladığı sakallarını dizi final yapana kadar kesmeyen Halint Ergenç, yıllar sonra eski haline geri döndü. 'İlk Adım 1919' adlı yeni bir filmde Mustafa Kemal Atatürk'ü canlandıracak olan Halit Ergenç, 8 yıldır vazgeçemediği sakallarından kurtuldu.

Halit Ergenç, önceki gün ünlü bir AVM'de görüntülendi. Muhteşem Yüzyıl dizisinin finaline doğru neredeyse göğsüne kadar gelen sakallarını Vatanım Sensin dizisinde kısaltan Halit Ergenç, sakalsız haliyle görenleri şaşkına çevirdi.

Yeni imajıyla takipçileri tarafından beğenileri toplayan Halit Ergenç, Muhteşem Yüzyıl dizisinde kazandığı Arap ve Avrupalı hayranları tarafından da yorum yağmuruna tutuldu.

Ayaküstü yeni filmi 'İlk Adım 1919' hakkında konuşan Halit Ergenç, “Henüz filmin çekimlerine başlamadık. Başrolü kiminle paylaşacağım hakkında henüz bir bilgim yok. İlerleyen zamanlarda her şey netleşir o zaman tekrar konuşuruz” dedi.