BIST 10.471
DOLAR 32,54
EURO 35,00
ALTIN 2.434,98
MEDYA

Hakan adaya geri döndü! Sağlık durumu nasıl?

Survivor 2018'de Hakan Hatipoğlu yaşadığı sakatlık nedeniyle tedavi altına alınmıştı. Hatipoğlu adaya geri döndü. Sağlık durumu nasıl?

Survivor 2018'de oyun esnasında talihsiz bir sakatlık yaşayan Hakan Hatipoğlu gözünden yaralanmıştı. Yaşadığı sakatlık nedeniyle tedavi altına alınan Hakan Hatipoğlu adaya geri döndü...

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle