BIST 10.771
DOLAR 32,82
EURO 35,14
ALTIN 2.450,67
POLİTİKA

Kanada Başbakanı klasik lider anlayışını bir kez daha yerle bir etti

Renkli kişiliği ile yüzü asık ve sıkıcı lider anlayışını yerle bir eden Kanada Başbakanı Justin Trudeau, bu kez Hint müziği eşliğinde yaptığı ilginç dansla gündeme geldi.

Renkli kişiliği ve ilginç kıyafetleri ile klasik lider anlayışını yerle bir eden Kanada'nın 46 yaşındaki Başbakanı Justin Trudeau, bu kez Hindistan yerel müziğiyle dans ettiği görüntülerle gündeme geldi. Ziyaretleri sırasında geleneksel kıyafetler giyen Justin Trudeau ve ailesi, alçak gönüllülükleri ile herkesin takdirini kazandı.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle