MEDYA

Güneşin Kızları 32. bölüm - Son sahneler

Güneşin Kızları 32. son bölümü final sahneleri... Güneşin Kızları'nda bu hafta 25 Ocak 2016 Pazartesi akşamı yayınlanan 32. son bölümünde neler oldu?

Güneşin Kızları 25 Ocak 2016 Pazartesi akşamı yayınlanan 32. son bölümünde Güneş, İzmir'e dönmeye karar veriyor.


Rana, Güneş’in hamile olduğunu öğrenmiş, Haluk’un itiraflarının olduğu teybi Güneş’e dinletmekten vazgeçmiştir. Güneş’in içini yiyip bitiren şüphe zayıf düştüğü bir anda, Rana’nın yanında ortaya çıkar. Rana, ilk defa gerçekten Güneş’i dinler ve ona destek olur. Güneş, en başından beri İstanbul’a taşınmakla hata yaptığını düşünmeye başlamıştır.


Levent, Haluk’a Zafer’in telefonundan bahsedenin Sevilay olduğundan şüphelenir. Sevilay’la ettiği kavgadan dolayı kendisini kötü hisseden Levent, Ali’yle dertleşir. Almanya’da arkasında bıraktığı Doruk ise ikisini izler. Doruk, Ali’yi kıskanmaktadır ve düşmanını kendisine yakın tutmak istemektedir. Bunun için önce Ali’nin dostu olmalıdır.


Savaş, Melisa’nın durumu yüzünden onu yalnız bırakamamaktadır ama bir yandan da Nazlı’yı sevdiği için aşk acısı çekmektedir. Nazlı, Savaş’ın onda kalan tek şeyini geri vermek ister. Savaş buna müsaade etmeyecektir.

Sitene Ekle
Yorumlar