BIST 1.127
DOLAR 8,30
EURO 9,76
ALTIN 500,79

Güneş tutulması burçları nasıl etkileyecek? İsrail'e dikkat

Güneş tutulması ne zaman saat kaçta olacak? 2017 yılı güneş tutulması ABD üzerinde olacak peki Türkiye'den izlenebilecek mi? Güneş tutulmasının burçlara etkileri nasıl olacak? Akrepten ikizlere kadar tüm burçların analizi

Bu akşam saat 21:30’da Ay Güneş ile birleşecek ve 28° Aslan burcunda yeniay ile birlikte Güneş Tutulması meydana gelecek. Bu tam güneş tutulması ABD kıtasından gözlenebilecek, Türkiye'den izleme fırsatı olmayacak. Büyük Amerikan tutulması olarak nitelenen bu seriye ait bir önceki tutulmayı 11 Ağustos 1999’da yaşamıştık ve ülkemiz büyük deprem felaketini yaşamıştı. Peki 2017 yılınının son Güneş tutulması burçları nasıl etkileyecek? Asrolog Demet Baltacı güneş tutulmasının burçlara etkilerini yorumladı. İşte etkisi 6 ay sürecek güneş tutulması ile ilgili bilgiler;

Güneş tutulmasından en çok hangi burçları etkilenecek? : Tutulma sabit burçların son dereceleri ve değişken burçların ilk derecelerinde kişisel gezegenleri olanları daha fazla etkileyecektir. 17-25 Ağustos, 16-24 Şubat, 17-25 Kasım, 18-26 Mayıs doğumlularda tutulma Güneş’leri ile temas edeceğinden kadersel değişimler, başlangıçlar yaşayabilirler.

Sağlık sorunları yaratabilir : Aslan burcu bedenimizde dolaşım sistemi, kalp, kan basıncı, sırt, omurga ile ilgilidir. Önümüzdeki dönemde kronik kalp ve dolaşım rahatsızlıkları, tansiyon sorunları olanların daha özenli ve dikkatli olması gerekiyor. Ateş elementindeki bu tutulma yaşamımızda yön değişikliklerine imkan verebilecek kadersel olayları tetikleyebilir. Bizi kısıtlayan koşullardan özgürleşip, sorunları çözebilecek sürpriz ve hızlı durumlarla karşılaşabiliriz.

Güneş tutulması dünyayı nasıl etkileyecek : Dünya üzerinde söz sahibi liderler, ünlü kişiler, krallar, kraliçelerle ilgili dikkat çekici gelişmeler bekleyebiliriz. Önemli kayıplar olabilir; yeni başlangıçlar da meydana gelebilir. Tutulma Amerika kıtasından tam olarak izlenebilecek. ABD ve Trump için oldukça güçlü etkiler taşıyor. Aynı zamanda Kuzey Kore'nin horoscopunda 28° Aslan Satürn kavuşumu da dikkat çekici. 15° Aslan'daki Plüton ise son Ay tutulmasında tetiklendi. Duphe kavuşumlu bu Plüton çok riskli. Kibirli ve saldırgan… Uranüs etkisi ani ve şaşırtıcı davranışları tetikleyebilir.