BIST 1.331
DOLAR 7,77
EURO 9,44
ALTIN 459,87
GÜNCEL

Görenler o sandı ama değil ünlü isim Olçok'u canlandırdı

15 Temmuz hain darbe girişiminde oğluyla birlikte şehadet şerbeti içen ünlü reklamcı Erol Olçok'a benzerliğiyle dikkat çeken eski teknik direktör Reha Kapsal, 15 Temmuz'un yıldönümü için hazırlatılan özel klipte rol aldı.

Eski teknik direktör ve halen yorumcu olan Reha Kapsal, Cumhurbaşkanlığı’nın 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü için özel hazırlattığı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın seslendirdiği klipte 1 yıl önceki hain darbe girişiminde oğlu Abdullah Tayyip’le birlikte şehit olan ünlü reklamcı Erol Olçok’u canlandırdı. Klipte darbe girişimini otomobiliyle geçerken farkeden Kapsal, evine gidip namazını kıldıktan sonra beyaz gömleğini giyerek kendisiyle gelmek isteyen oğlu Abdullah Tayyip’i canlandıran oyuncuyla birlikte daha sonra adı 15 Temmuz Şehitler Köprüsü olarak değişen Boğaziçi Köprüsü’ne gidiyor.

KÖPRÜDE ŞEHİT OLMUŞLARDI

Köprüde darbecilere karşı korkmadan en önde yürüyen Olçok’u canlandıran Kapsal ve oğlu, birlikte vurulup şehit oluyor.
Klibin sonunda ise Erol Olçok rolündeki Kapsal ve o gece Ankara’da darbeci general Semih Terzi’yi öldürüp darbe girişiminin seyrini değiştirdikten sonra şehit edilen Ömer Halisdemir köprüde bir araya gelip şehitlerle birlikte yürüyor.

GELİRİ ŞEHİT AİLELERİNE

Kariyerinde Ümit Milli Takım, Altay, Ankaragücü, Osmanlıspor, Karşıyaka gibi takımları çalıştıran, halen beINSports’ta yorumculuk yapan Reha Kapsal’ın klipten aldığı tüm geliri şehit ailelerine bağışladığı öğrenildi.

Sitene Ekle
Yorumlar