Göğüslerini küçültmek için bıçak altına yattı üçüncü memesi çıktı!

Amerika'nın Kaliforniya eyaletinde yaşayan bir kadının başına akılalmaz bir olay geldi. Büyük göğüsleri nedeniyle sırt ağrısı çeken Ferrell Johnson, bu problemden kurtulmak için estetik ameliyat oluyor ancak ameliyat sonunda kadının koltuk altında üçüncü bir göğüs çıkıyor...

Amerika'nın Kaliforniya eyaletinde yaşayan 65 yaşındaki Ferrell Johson E beden ölçülerindeki göğüsleri nedeniyle şiddetli sırt ağrıları çekiyordu. Hayatında yeni bir sayfa açmak isteyen Ferrell, 2017 yılında meme küçültme ameliyatı olmak için bıçak altına yattı.

İşte ne olduysa bu estetik ameliyattan sonra oldu. Başarısız olan operasyon nedeniyle Ferrell'ın sağ koltuk altında fazla yağ ve dokunun toplandığı bir başka tepecik oluştu.

İnsan içine çıkmaktan çekinen Johnson kısa kollu kıyafet giydiği zaman sürekli koltuk altını kontrol etmekten büyük rahatsızlık duyduğunu söylüyor.

Ferrell Johnson yaşadıklarını şu şekilde anlatıyor: Aynada kendimi öyle gördüğümde günlerce ağladım. Her zaman gözüpek biriydim ve böyle hissetmek benim doğama uygun bir durum değildi.