BIST 1.329
DOLAR 7,81
EURO 9,35
ALTIN 449,55
HABER /  GÜNCEL

Genç kıza tehditle 200 kişi tecavüz etmiş!

Aydın'da ablasının erkek arkadaşı tarafından tecavüze uğrayan S.K., kaydedilen görüntülerle iki yıl boyunca tecavüze uğradı.

Abone ol

AYDIN'ın Efeler ilçesinde 17 yaşındaki S.K.'nın 200 kişinin tecavüze uğradığı iddiaları ilçeyi karıştırdı. Rezalet S.K.'nın hamile olduğunun anlaşılmasıyla ortaya çıkan skandalla ilgili olarak 6 kişi gözaltına alınırken, genç kız ilk ifadesinde 200 kişiden de şikayetçi olduğunu söyledi.

İddiaya göre, Sercan S., kız arkadaşının kardeşi olan S.K.’yi, 2014 yılında köpek verme bahanesiyle evine götürdü. Sercan S., burada S.K.’ya tecavüz etti. S.K.’nın çıplak görüntülerini çeken Serkan S., üç yıl boyunca S.K.’yı tehdit ederek yaklaşık 200 kişiye para karşılığı pazarladı.

KORKUNÇ OLAY HAMİLE KALINCA ORTAYA ÇIKTI

Üç yıl boyunca birçok farklı kişi tarafından sürdürülen tecavüz olayı, S.K.’nın hamile kalmasıyla ortaya çıktı. 22 Şubat Çarşamba günü karın ve bel ağrısı şikayetiyle hastaneye giden S.K.’nın dört aylık hamile olduğu anlaşıldı. Sağlık görevlilerinin bilgi verdiği polis ekipleri, olayla ilgili soruşturma başlattı. S.K., psikolog eşliğinde verdiği ifadede, yaşadıklarını tek tek anlattı. S.K.’nın isimlerini verip, şikayetçi olduğu Sercan S., Onur Y., Nail K., Oğuzhan Ö., Mehmet C. ve Çağlar D., polis tarafından yakalandı.

Bu kişilerin kendisine tecavüz ettiğini belirten S.K. "Kendileri cinsel ilişkiye girdikten sonra her seferinde yanlarında getirdikleri üçüncü, dördüncü şahıslarla da ilişkiye girdiriyorlardı. ’Elimizde Sercan S. ile ilişkiye girdiğin görüntüler var" diyerek, sürekli beni tehit edip, zorla ilişkiye girdiler. Bazı zamanlar bu kişiler, biz cinsel ilişkiye girerken izliyorlardı. Yaş itibarıyla büyük, amca diyebileceğim kişiler de vardı, lise çağındaki kişiler de vardı. Ayrıca isimlerini bilmediğim, bazılarını görsem tanıyabileceğim, hatırlamadığım evlerde, arabalarda, Çine yolu üzerinde ve ıssız yerlerde ilişkiye giren, 200’e yakın şahıstan şikayetçiyim" dedi. S.K., son olarak kendisine Çağlar D.’nin tecavüzüne ettiğini ve ondan hamile kaldığını da ifadesinde söyledi.

ÖNCEKİ HABERLER
Öfkeli kocadan tacizciye işkence!
Milyonların beklediği haber! O süre uzatıldı
Türkiye'ye gelen petrol akışı durduruldu
NATO'dan Rusya'ya çok kritik çağrı! Vazgeçin
Milyonları yakından ilgilendiriyor! Artık muhtarlıktan alınmayacak
Pasaport harç bedeli 2021 kaç para oldu kallavi zam geldi
Yorumlar 4 yorum