Gelinlerin kavgasında köstebek soruşturması

Meghan Markle'ın İngiltere Kraliyet ailesine gelin olması ise Saray'da huzursuzluk dur durak bilmiyor. Bu kezde Saray'da ikili arasındaki sorunları bazına sızdıran köstebeği bulunması için soruşturma açıldı

Meghan Markle, Prens Harry ile evlendiğinden bu yana Saray'da sular durulmuyor. Düğün provalarında Meghan Markle’ın, Kate Middleton’ın kızı Charlotte’un giyeceği elbise için Kate ile tartıştığı ve bu sebepten dolayı da Middleton’ın gözyaşlarına hakim olamadığı basına sızdırılmıştı. Ancak bu basına sıza ilk bilgi değildi.

Saray içinde olan birçok olayı basına sızdıran köstebeği bulmak için soruşturma başlatıldı. Markle'ın saray çalışanlarına sert davranması, saray çalışanı Melissa Toubati'yi ağlatarak istifa etmesine sebep olması da basına sızanlardan.

Saray'daki gerilim geçen yılbaşında Markle'ın aile üyeleri tarafından sıcak bir şekilde karşılanmadığını söylemesiyle başladı.

Gelinler arasındaki gerilim kardeşlere de yansımış Prens Harry ve karısı Meghan Markle, Kensington Sarayı içindeki komplekste yer alan ikametgahlarından ayrılıp kendilerine Kraliçe'nin hediye ettiği Frogmare Evi'ne taşınmayı planlamıştı.