MEDYA

Gelinim Mutfakta'da bebek acısı kahretti!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta'da yürekleri dağlayan olay! Gelinim Mutfakta'da hangi kayınvalide bebeğini kaybetti? Stüdyodakileri hüzne boğan hikaye..

Kanal D ekranlarının en çok sevilen programı Gelinim Mutfakta, Fatih Ürek'in sunumuyla hafta içi her gün yayınlanmaya devam ediyor. Gelinim Mutfakta'nın son bölümünde kayınvalidelerden Ziyafet Hanım'ın anlattığı hayat hikayesi ekran başında izleyenleri hüzne boğdu.

Gelinim Mutfakta'nın 3 Aralık Pazartesi günü yayınlanan bölümünde; kayınvalide Ziyafet Hanım'ın anlattığı olay, herkesi şok etti. Ziyafet Hanım'ın geçmişte Ebru isminde 9 aylık kız bebeğini kaybetmesi diğer gelin ve kayınvalideleri derinden etkiledi. Ziynet Hanım vefat eden kızından bahsederken gözyaşlarına hakim olamadı.

Gelinlerden Cansu'nun yeni doğan bebeğine 6 aya kadar su vermeme kararı üzerine yaşadığı acı olayı anlatan kayınvalide herkesi derinden etkiledi. Ziyafet Hanım 9 aylık bebeğinin susuzluktan öldüğünü söyledi.

Ziyafet Hanım '' 9 aylıktı bebeğim, Kızdı. İsmi de Ebruydu. Annemde, kayınvalidem de su vermeme izin vermezdi. Bir gün zehirli ishal oldu. Kayınvalidem doktora götürdü. Doktor ' Bunun annesi nerede? Niye buna bir bardak su vermedi?' demiş. Susuzluktan öldü! Birde çok seviyordum. Ondan sonra bir daha da kızım olmadı.''

Sitene Ekle
Yorumlar