HABER /  MEDYA

Gelinim Mutfakta 12 Eylül Çarşamba günün birincisi kim

Gelinim Mutfakta'da 26. haftanın üçüncü günü tamamlandı. Bugün yani 12 Eylül Çarşamba günü saat 12:15'te ekrana gelen bölümde, çeyrek altını kim kazandı sorusunun yanıtı da belli oldu. İşte Gelinim Mutfakta'da 26. haftanın haftanın üçüncü gününde yaşananlar...

Kanal D'nin sevilen yarışması Gelinim Mutfakta'da 26. haftanın üçüncü günü tamamlandı. Bugün yani 12 Eylül Çarşamba günü ekrana gelen bölümde birbirinden maharetli dört gelin, yaptıkları Patatesli Açmaları kaynanalarının beğenisine sundular. Kaynanaların yemekleri puanlamasının ardından da çeyrek altını kazanan gelin belli oldu.

Çeyrek Altını Kim Kazandı? Haftanın üçüncü gününde 17 puan toplayan Esra, günü birincilikle tamamlayıp çeyrek altını kazanırken, Ezgi 15, Burcu 8, Gonca ise 5 puan toplayabildi.

Yarışmacıların toplam puanları ise şöyle;

  1. Ezgi: 46
  2. Esra: 31
  3. Burcu: 27
  4. Gonca: 21

    Gelinim Mutfakta 11 Eylül Salı günün birincisi kim

    Gelinim Mutfakta'ya 26. Hafta Dahil Olan Gonca Kimdir? Doğma, büyüme İstanbullu olan Gonca, aslen Konyalıdır. 1,5 aylık nişanlı olan Gonca, nişanlısını 2 aydır tanımaktadır. Kayınvalidesi Bilge hanım ise aslen Gazianteplidir. Bilge hanım ayrıca Gonca’nın nişanlısının üvey annesidir. Yani Gonca'nın nişanlısı, Bilge Hanım’ın kocasının ilk eşinden olan çocuğuymuş.

Yorumlar