BIST 7.914
DOLAR 28,98
EURO 31,21
ALTIN 1.866,62
MEDYA

Game Of Thrones 6. sezon 2. fragmanı - Türkçe altyazılı

Game Of Thrones 6. sezon 2. fragmanı yayınlandı. Game Of Thrones dizisinin 6. sezon 2. fragmanında neler yaşanıyor? Game Of Thrones 6. sezon fragmanı hangi tüyolar veriyor?

Game Of Thrones dizisinin 6. sezon 2. fragman yayınlandı.


24 Nisan'da yayınlanması beklenen Game Of Thrones ( Taht Oyunları ) dizisinin 6. yeni sezon 2. fragmanı HBO'nun sitesinde yayınlandı. 


Game Of Thrones 6. sezon 2. fragmanında yeni bölüme ait tüyolar yer alıyor. Jon Snow'un ölüp ölmediği kesin olarak açıklanmazken Game Of Thrones'ta 66. sezonun 2. fragmanı Jon Snow'un kanlar içinde yerde yattığı görüntü ile başlıyor. Bakın devamında neler gelişiyor.


Game Of Thrones 5. sezon son bölümde neler yaşanmıştı?


Game Of Thrones'un 5. sezonundaki son bölümünde Jon Snow gece bekçilerinin hain planının kurbanı olmuş Alliser Thorne'un bıçak darbesiyle büyük şok yaşamış, ardındansa gece bekçilerinin saldırısına uğramıştı.


Game Of Thrones'ta Khaleesi ise arenada gladyatör savaşları sırasında suikastçilerin saldırısına uğramıştı. Onu korumaya çalışanların bir bir öldüğü saldırıda, Khaleesi ejderhasının yardımıyla kurtulmuştu. Önüne çıkan herkesi ağzından çıkan alevle yakıp, şehri yerle bir eden ejderhanın saçtığı dehşet ise akıllarda kalıcı bir yer etmişti.
Game Of Thrones 5. sezonunda tüm bunlar yaşanırken Arya Stark'ın çok yüzlü tanrıdan bir yüz çaldığı için gözleri kör olmuş; Sansa Stark evlenmeyi kabul ettiği ancak sürekli tecavüze uğradığı kocasından Theon Greyjoy ile birlikte kaçmayı başarmıştı. Bran Stark ise uzun bir süredir rüyalarında gördüğü ağacı bulmuştu.

Sitene Ekle
Etiketler