Fox TV Yasak Elma'da Talat Bulut'un yerine o isim mi geliyor ilk açıklama

Fox TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinde Halit Argun karakterini canlandıran Talat Bulut'un taciz skandalları sonrası diziden gönderilmesi gündemde. Şimdi de yapımcının yeni bir oyuncu ile görüştüğü iddia edildi. Peki Yasak Elma'da yeni Halit Argun kim olacak?

Fox TV Yasak Elma'da Talat Bulut'un yerine o isim mi geliyor ilk açıklama - Sayfa 1

Türkiye günlerdir bu skandalı konuşuyor. Fox Tv ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinde Halit Argun karakterini canlandıran Talat Bulut'un 19 yaşındaki kostüm asistanı, Özge Şimşek'i taciz ettiği iddia edilmişti. Bu skandalın ardından Hande Ataizi ve Ezgi Baylar'da, Talat Bulut tarafından taciz edildiklerini açıklamıştı. Bu skandallar sonrası, Yasak Elma dizisinin akıbetinin ne olacağı merak ediliyordu. Yasak Elma dizisinde Halit Argun karakteri için başka bir oyuncuyla görüşüldüğü iddia edildi. Peki yeni Halit Argun kim olacak?

Fox TV Yasak Elma'da Talat Bulut'un yerine o isim mi geliyor ilk açıklama - Sayfa 2

FOX'taki 'Yasak Elma'nın 'Halit'i Talat Bulut'un (62) kostüm asistanı Özge Şimşek'i (19) dudağından öperek taciz ettiği iddia edilmişti. Talat Bulut, ''Samimiyetimi yanlış anlıyorlarsa bu onların problemi” açıklamasını yapmıştı.

Fox TV Yasak Elma'da Talat Bulut'un yerine o isim mi geliyor ilk açıklama - Sayfa 3

FOX TV İSTEMİYOR; Dizinin yapımcısı Fatih Aksoy, Talat Bulut'un sözleşmesini feshedebileceğini söylemişti. Ayrıca kanal yönetiminin tüm bu yaşanan olaylardan sonra, Talat Bulut'u proje de istemedikleri iddia edilmişti.

Fox TV Yasak Elma'da Talat Bulut'un yerine o isim mi geliyor ilk açıklama - Sayfa 4

TALAT BULUT YERİNE MEHMET ASLANTUĞ; Yasak Elma dizisinde taciz iddialarıyla suçlanan Talat Bulut'un yerine Mehmet Aslantuğ ile görüşüldüğü iddia edilmişti. İlk açıklama Mehmet Aslantuğ'dan geldi. Mehmet Aslantuğ, bu söylentiyi yalanladı ve "Yapacak başka işlerimiz var" dedi.