BIST 1.542
DOLAR 7,53
EURO 8,98
ALTIN 411,29

Fox TV Savaşçı dizisi için karar başrolün çıplak fotoğrafları sızmıştı

Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Savaşçı dizisinin akıbeti merak ediliyordu. Fox TV, Savaşçı dizisi hakkında son kararını verdi. Savaşçı, gelecek sezon ekranlarda olacak mı yoksa final mi yapacak? İşte tüm detaylar.

Fox TV dizilerinin ipini çekmesiyle meşhur oldu geçtiğimi yayın yılında. Birçok dizisi ani bir şekilde final yaptı, kimisi yayından kaldırıldı. Elde kalan tek tük dizi ve onların üzerine eklediği başarılı işlerle yoluna devam etti Fox TV. Ancak özellikle Fox TV'nin pazar akşamları yayınlanan dizisi Savaşçı hakkında son gelişmeler ne izleyici merak ediyordu. Savaşçı gelecek sezon olacak mı?

Özellikle başrol oyuncularından Berk Oktay, çıplak görüntülerinin ortaya çıkması ile başlayan sürecin, Savaşçı dizisini etkileyip etkilemeyeceği merak ediliyordu. Fox Tv sonunda Savaşçı dizisi hakkında son kararını verdi.

9 Nisan 2017’de ilk kez Fox TV'de ekranlara gelmeye başlayan Savaşçı dizisi 3. Sezonu ile yeniden Ekranlarda olacak... Limon Film’in yapımcılığını üstlendiği dizinin 3. Sezonu eylül ayında yayınlanacak... Yani Savaşçı dizisini izleyenler şimdilik rahat bir nefes aldı.

SAVAŞÇI 44.SON BÖLÜMDE NELER OLDU ÖZETİ; Albay Kopuz ve General Kutalmış için zor zamanlar! Kutalmış Paşa'ya soruşturma açılmış, Kopuz Albay’ın da askerlik mesleğine son verilmiştir. Bunu öğrenen Yüzbaşı Kağan ve Yüzbaşı Haydar hemen harekete geçerler. Seyfi’nin de işin içinde olduğu bir operasyon planlanır.