Fox TV ile TV8 arasında yemek kavgası Zuhal Topal'ın eşi de karıştı

Fox TV ile TV8 arasında yemek kavgası Zuhal Topal'ın eşi de karıştı

FOX Tv kanalındaki Zuhal Topalla Sofrada programın yapımcısı Korhan Saygıner, Kanal D'deki 2. Sayfa programına bağlanarak Acun Ilıcalı'yı kızdıracak açıklamalar yaptı.

Fox TV ile TV8 arasında yemek kavgası Zuhal Topal'ın eşi de karıştı - Sayfa 1

TV8’deki Yemekteyiz programının benzerini yaptığı iddiasıyla Zuhal Topal’a ve FOX TV'ye tazminat davası açacağını söyleyen Acun Ilıcalı'ya yanıt gecikmedi. Zuhal Topal'ın eşi ve programın yapımcısı Korhan Saygıner, Kanal D'deki '2. Sayfa' programına bağlanarak dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Zuhal Topal da programın sunucularına bir mesaj atarak Acun Ilıcalı'yı kamuoyunda bir algı yaratmaya çalışmakla suçladı.

Fox TV ile TV8 arasında yemek kavgası Zuhal Topal'ın eşi de karıştı - Sayfa 2

Dual Yapım'ın sahibi ve Zuhal Topal'ın eşi Korhan Saygıner, çıkan haberler karşısında üzgün olduğunu belirterek programın Yemekteyiz'le hiç bir benzerliği olmadığını bir kez daha dile getirdi.

Fox TV ile TV8 arasında yemek kavgası Zuhal Topal'ın eşi de karıştı - Sayfa 3

Saygıner, "Geçen sene Zuhal Hanım bir format arayışındaydı. Biz de çeşitli ajanslardan çeşitli program demoları istedik. İçlerinde bu program gözümüze çarptı. Prodüksiyonu gerçekleştirir miyiz diye ele aldık ve daha sonra iyi olacağını düşündük. Ama diğer yemek programlarıyla bir benzerlik olacağını hiç hayal etmedik. Zaten format Rusya'da yapılan ve önemli film şirketleri tarafından da uygulanan bir prodüksiyon" dedi. Korhan Saygıner bu program için her ay kira bedeli ödediklerini de sözlerine ekledi.