BIST 1.332
DOLAR 7,89
EURO 9,40
ALTIN 459,92

Fenerbahçe TV spikeri Dilay Kemer hayatını kaybetti! Acı haberi ailesi duyurdu

Uzun süredir kanser tedavisi gören Fenerbahçe TV spikeri Dilay Kemer, yaşamını yitirdi. Kemer ailesi, acı haberi sosyal medya üzerinden duyurdu.

Fenerbahçe TV'nin sevilen yüzü Dilay Kemer, kanser ile mücadelede bir kez zafere ulaşmıştı. Kemer, nükseden hastalığını sosyal medyadan duyurmuş, kararlılıkla mücadele edeceğini söylemişti. Dilay Kemer'e sosyal medyadan destek yağmıştı. Dilay Kemer, kanser ile ikinci savaşını kaybetti. Güzel sunucu hakkındaki üzücü haberi ailesi verdi. 

Acı haberi ailesi duyurdu: Dilay Kemer'in ailesi sosyal medyadan yaptığı duyuruyla genç spikerin hayatını kaybettiğini belirtti. Kemer'in Instagram hesabından yapılan paylaşımda "Biricik kızımızı, canımızı, Dilayımızı kaybettik" denildi. Dilay Kemer'in hayatını kaybetmesinin ardından sosyal medyada büyük bir üzüntü hakim oldu. Dilay Kemer, Twitter'da TT oldu ve sporseverler hayatını kaybeden spiker için paylaşımlarda bulundu.

Fenerbahçe'den açıklama: Fenerbahçe Kulübü'nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; "FB TV'nin gülen yüzü, çok sevdiğimiz mesai arkadaşımız Dilay Kemer’i kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. O her zaman kalbimizde olacak. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına, mesai arkadaşlarımıza ve camiamıza başsağlığı dileriz. Mekanın cennet olsun Dilay"

''Emre bu zor yolda yoldaşımdın çok üzdün beni'': Hayatını kaybeden FB TV spikeri Dilay Kemer, geçtiğimiz Ağustos ayında kanserle savaşını kaybeden Emre Gönlüşen için bu paylaşımı yapmıştı; ''Emre bu zor yolda yoldaşımdın çok üzdün beni''