DÜNYA

Feci kaza kamerada! Taksiye çarpan kız havaya uçtu

Hong Kong'da trafikte karşıya geçmek için kırmızı ışığın yanmasına beklemeyen 12 yaşındaki kız feci bir kazaya neden oldu. Hızla gelen otomobili fark etmeyen genç kız otomobilin çarpmasıyla havaya uçtu. O anlar saniye saniye kaydedildi...

Hong Kong'daki Sai Kung kasabasında meydana gelen olayda, kız öğrenci yolu kontrol etmeden karşı geçmek istedi. O anda hızla gelen bir taksi kıza feci bir şekilde çarptı ve eşyaları ile birlikte genç kız savruldu. Otomobilin feci şekilde vurması sonucu genç kız yola savruldu. Kaza sonrası hafif yaralanma şeklinde atlatan kız ayağa kalkıp güvenli bir yere geçti.O anlar ise otomobilin kamerasına saniye saniye kaydedildi.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar