BIST 1.127
DOLAR 8,27
EURO 9,72
ALTIN 500,32
GÜNCEL

Eşek arısıyla hamam böceğinin kavgasında sürpriz son kamerada

Sosyal medyada yayınlanan görüntülerde eşek arısıyla hamam böceği kavga ediyor. Ama kavgaya hiç beklenmedik bir anda 3. biri dahil oluyor ve kavganın sonunu belirliyor.

Sosyal medyada yayılan bir görüntü ilgiyle izlendi. Görüntülerde yerde bulunan hamam böceğini gören bir eşek arısı ona saldırıyor. Hamam böceği yerde ters haldeyken eşek arısına karşı gelmeye çalışırken o sırada sürpriz üçüncü bir canlı daha ortaya çıkıyor.

Kertenkele olduğu düşünülen hayvan, kavga eden böcekleri hızlı bir hamleyle mideye indiriyor. İşte amatör kameraya yansıyan o görüntü.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar