BIST 1.467
DOLAR 7,41
EURO 8,98
ALTIN 437,66
MEDYA

Fazilet Hanım ve Kızları yeni sezon ilk tanıtım

Fazilet Hanım ve Kızları dizisi yeni sezonuyla 16 Eylül 2017 Cumartesi akşamı Star'da Star'da olacak. Fazilet Hanım ve Kızları'nın yayınlanacak yeni sezonunda neler yaşanacak?

Fazilet Hanım ve Kızları yeni sezon ilk tanıtım fragmanı yayınlandı; 16 Eylül 2017 Cumartesi akşamı Star'da...

Fazilet Hanım, dul kaldıktan sonra hem ana hem de babalık yaptığı iki kızıyla birlikte, varoşun bağrında, küçücük evine sığdıramadığı büyük hayalleriyle, fakirlik içinde yaşar. Ömrü, pişmanlıklar ve kursağında kalmış heveslerle geçmiş olan Fazilet, herkes gibi daha iyi bir hayatın peşindedir. Bu uğurdaki tek yatırımı ise “Altın bileziğim, güzelliğim’’ dediği küçük kızı Ece’dir...

Sert bir mizaca ve güzelliği yücelten annesine inat, erkeksi tavırlara sahip büyük kızı Hazan ise, babasının ölümünden beri yıldızının barışmadığı annesinin karşısındaki en büyük engeldir.

Fazilet, bir gün ünlü olacağına inandığı Ece’yi hayallerinin peşinden oradan oraya sürüklerken, Fazilet Hanım ve kızlarının yolları bir anda saygın ve çok varlıklı bir aile olan Egemen’lerle kesişir. Fazilet’in hayran olduğu Boğaz’ın incisi yalılardan birinde yaşayan Egemen Ailesi ve sahip oldukları zenginlik, Fazilet’in hayallerinin bile ötesindedir. Fazilet’in Egemen’lerin hayatına girmesi, sadece Ece’nin değil, uzun zamandır ailenin dengesizliği ve çapkınlığıyla tanınan oğulları Sinan Egemen’e platonik bir aşkla bağlı olan Hazan’ın da hayatını geri dönülmez şekilde değiştirmek üzeredir.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Kalbimdeki Deniz 35. bölüm 2. fragmanı
Decathlon Kar Montu İle -10 °C Kadar Koruma
Kalbimdeki Deniz 35. bölüm fragmanı
Pistte 'ölü martı' ihtimali uçaklara pas geçirtti
Apple Park'ın son görüntüleri böyle paylaşıldı
Erdoğan'dan CHP'li Tanrıkulu'na sert sözler
Erdoğan'dan son dakika Bahçeli açıklaması!
Her öksürdüğünde düdük sesi çıkaran çocuk
Erdoğan: Bu işlerin arkasından çok pis kokular geliyor
Bonzai klozetten süzgeçle toplandı