BİLİM - TEKNOLOJİ

Apple Park'ın son görüntüleri böyle paylaşıldı

Apple, bu yıl onuncu yıla öxel iPhone'un yanında Kaliforniya'nın Cupertino kentinde uzay gemisine benzeyen ve 5 milyar dolara mal olan yeni kampüsünü de tanıtacak.

Henüz yapım aşamasında olan koca tesiste, 12 Eylül 2017'de iPhone'un son modeli lansmanını yapılacak. Merkezin son görüntüleri drone çekimiyle böyle servis edildi..

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar