Fahriye Evcen oğlu Karan'ı işte böyle uyuttu! Sesiyle herkesi büyüledi

Fahriye Evcen oğlu Karan'ı işte böyle uyuttu! Sesiyle herkesi büyüledi

Fahriye Evcen, bir an olsun yalnız bırakmadığı Karan bebeği uyuturken söylediği şarkı ile yine gönülleri fethetti. Sosyal medya hesabından bebeği Karan'ı uyuturken video çeken Evcen, beğeni topladı.

Fahriye Evcen oğlu Karan'ı işte böyle uyuttu! Sesiyle herkesi büyüledi - Sayfa 1

Burak Özçivit ile hayatını birleştirerek 13 Nisan'da anne olan Fahriye Evcen, bir an bile yalnız bırakmadığı bebeği Karan'ı uyuturken çektiği video ile sosyal medyanın konuşulanları arasına girdi. Evcen, bebeğini kendisi büyütmek istediği için Karan'ın yanından ayrılmasını gerektirecek hiçbir işi kabul etmemişti. 

Fahriye Evcen oğlu Karan'ı işte böyle uyuttu! Sesiyle herkesi büyüledi - Sayfa 2

Hatta Evcen, doğum sonrası kilolarından kurtulmak için bir spor salonuna gitmek yerine spor salonunu eve getirerek evin bir odasını spor salonu haline getirmiş ve kendisine özel hoca tutmuştu. Bebeği Karan'ın yanından ayrılmamak için tüm imkanlarını kullanan Evcen, bebeğini kendisi büyütüyor.

Fahriye Evcen oğlu Karan'ı işte böyle uyuttu! Sesiyle herkesi büyüledi - Sayfa 3

Günün her saatini Karan bebek ile geçiren Evcen, bebeğini uyuttuğu esnada çektiği videoyu sosyal medya hesabı Instagram'da paylaştı. Karan'ı uyutmak için yabancı bir şarkı seçen Evcen, sesinin güzelliğiyle övgüleri kaptı. 

Fahriye Evcen oğlu Karan'ı böyle uyuttu

Fahriye Evcen oğlu Karan'ı işte böyle uyuttu! Sesiyle herkesi büyüledi - Sayfa 4

Geçtiğimiz günlerde ise Fahriye Evcen, Karan bebek ile beraber orman yürüyüşüne çıkmış, bunu da Instagram'da takipçileri ile paylaşmıştı.