BIST 8.087
DOLAR 28,93
EURO 31,36
ALTIN 1.887,01
GÜNCEL

Facia anı kamerada! Arabanın içinden asfalta uçtu

Üstü açık lüks otomobil spin attığı sırada arka koltuktaki adam araçtan fırlayıp asfaltı öpüyor. İşte dehşete düşüren o anlar...

Şehir meydanında bir araya gelen topluluk araçlarını spin attırarak eğlenirken kameraya çok ilginç bir görüntü yansıyor. Üstü açık lüks otomobil spin attığı sırada arka koltuktaki adam araçtan fırlayıp asfaltı öpüyor.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Etiketler