BIST 7.728
DOLAR 28,98
EURO 31,17
ALTIN 1.847,34
GÜNCEL

Suya düşerken telefonunu böyle kurtardı!

Havuz kenarında müzik eşliğinde dans eden kadın, ayağı kayınca bir anda suya düştü. Elinde telefon olan kadın, o şartlar altında telefonunu kurtarmayı başardı. İşte gülümseten o görüntü...

Havuz kenarında müzik eşliğinde dans eden kadın, ayağı kayınca bir anda suya düşüyor. Elinde telefon olan kadın, o şartlar altında telefonunu kurtarmayı düşünüyor ve havuzun kenarına fırlatıyor. İşte en zor anda bile telefonunu kurtarmayı başaran kadının o görüntüsü.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Etiketler