BIST 1.532
DOLAR 7,50
EURO 9,06
ALTIN 442,65
MEDYA

Ezgi Ünal, Emel Özkızıltaş'ı savununca ortalık karıştı!

İşte Benim Stilim All Star 10 Kasım 2015 Salı günü yayınlanan bölümünde Ezgi Ünal, Emel Özkızıltaş'ı savununca tartışma çıktı.

İşte Benim Stilim All Star 10 Kasım 2015 Salı günü yayınlanan bölümünde Ezgi Ünal, Emel Özkızıltaş'ın pantalonuna "Beğenip biz bulamıyoruz o pantalonlardan" deyince Ayşegül Doğan yorumlarıyla tartışma çıkardı.


Ayşegül Doğan, Emel'in pantalonunun bulunmaz bir parça olmadığını her mağazada olduğunu ve Ezgi'ye adres verebileceğini söyledi. Daha sonra Emel'in sürekli kürk kullanmasını eleştiren Ayşegül "Artık yüzündeki bir organ gibi geliyor" diyerek eleştirisini dile getirdi. Emel Özkızıltaş "Farklı şekillerde kullanıyorum ve seviyorum" dedi. Ayşegül Doğan "Beni kürkten soğuttun" deyince Emel Özkızıltaş "Soğuman normal çünkü ben çok güzel taşıyorum" dedi.


Ayşegül, Emel'in gözlerinden ateş çıktığını söyleyince Ezgi Ünal herşeyin ruhunun başka olduğunu söyleyerek Emel'i savundu. Ayşegül "Sen neden araya giriyorsun" diye Ezgi'ye çıkışınca Sinem "Araya girebiliriz sen buna karışamazsın" diye çıkıştı. Ezgi'nin hareketlerini eleştiren Ayşegül'e "Senin kurallarına göre hareket etmiyorum ben" diye cevap verdi.


Tartışmanın üzerine Öykü Serter, Çiğdem Çelik'e söz verince Emel Özkızıltaş'a sürekli iyi yorum yaptığı için eleştirilen Çiğdem yorumlarını çekinerek yaptı.

Sitene Ekle
Yorumlar 1 yorum
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Sinem'in sosyal medya tutkusu kavga çıkardı!
Eşiyle ilişki yaşadığını düşündüğü adamı sokak ortasında öldürdü
PKK'dan askeri araca saldırı: Yaralılar var
Askeri otobüse mayınlı tuzak: Yaralılar var !
Sahte gelinin takılarını sokak ortasında aldılar
Yüzünü göstermek istemeyen gizemli damat adayı
Lamborghini'yi görmeyince olanlar oldu
Liderlerin kamera arkası görüntüleri koparttı
Altında son durum ne? Altın düşüşe mi geçiyor?
Dolar ve Euro nasıl bir seyir izleyecek?