BIST 1.461
DOLAR 8,39
EURO 10,16
ALTIN 506,76
MEDYA

Evli ve Öfkeli 12. bölüm fragmanı

Evli ve Öfkeli dizisi 12. yeni bölümüyle 27 Aralık 2015 Pazar akşamı ATV'de olacak. Evli ve Öfkeli'nin bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Evli ve Öfkeli 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı; 27 Aralık 2015 Pazar akşamı ATV'de...


Dilek, Engin'in evinin satılacağını öğrenince, soluğu Engin'in yanında alır. Ne olursa olsun o evi sattırmayacaktır. Diğer yandan Tarık, Dilek'le olan ilişkisini saklamaya çalışır. Dilek'e bunun Merve için olduğunu söyler ama aslında Dilek'le olan ilişkisini açıklamaya hazır değildir...


Esra, annesinin yaşadığını öğrenince annesini bulmakla ilgili bütün umutları suya düşer. Yaşıyorsa bunca sene neden onu aramadığını merak eder. Murat, Esra'ya bir söz verir. Neye mal olursa olsun, annesini bulacak ve bütün soruların cevabını annesinden alacaktır.


Seray, sırrının ortaya çıkmasından sonra hangi kapıyı çalsa yüzüne kapanır. Kızlar özür dilemeden Seray'ı affetmez. Seray'ın da onlardan özür dilemeye niyeti yoktur. Seray, kariyerinin, karakterinin, her şeyin sonuna geldiğini düşünse de, Ahmet için her şey yeni başlar.


Mine, Metin'den boşanacağı için çok mutludur. Cenk, ondan daha da mutludur. Mine'nin Ahmet'le karşılaşması her şeyi değiştirir. Mine'yle Seray'ın yıllar önce arasına giren Ahmet, yıllar sonra da Mine'nin hayatında kendisine bir yer bulmaya çalışacaktır.


Sitene Ekle
Etiketler
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Süper Loto'da en çok çıkan rakamlar!
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
İstanbul'a yoğun kar geliyor!
Hayat Mucizelere Gebe 4. bölüm 2. fragmanı
Hayat Mucizelere Gebe 4. bölüm fragmanı
Baba Candır 20. bölüm 2. fragmanı
Baba Candır 20. bölüm fragmanı
Saatte 200 km hızı kaydederken olanlar oldu
Öyle bir soruda çuvalladılar ki... Cahilliğe bak
120 kilo patlayıcı binayı yıkamadı
Yorumlar