Evlenecekleri konuşuluyordu ama... Sıla ve Ahmet Kural aşkında flaş gelişme

Yaklaşık bir yıldır aşk yaşayan ve evlenecekleri konuşulan Sıla-Ahmet kural çiftinden kötü haber geldi. İki ünlü isim, yollarını ayırdı. Durum Sıla’nın Ahmet Kural’ı takipten çıkarak fotoğraflarını silmesiyle ortaya çıktı.

Evlenecekleri konuşuluyordu ama... Sıla ve Ahmet Kural aşkında flaş gelişme - Sayfa 1

Her şey geçtiğimiz mayıs ayında başlamıştı. Sıla ve Ahmet Kural çiftinin aşk yaşadığı hatta Bodrum'da tatil yaptıkları iddia edilmişti. Fakat ikili tarafından bu iddialara dair herhangi bir açıklama yapılmamıştı. Aradan birkaç gün geçtikten sonra magazin gündemine bomba gibi düşen bu olay, bir televizyon programında yayınlanan fotoğrafla kanıtlanmıştı.

17
Evlenecekleri konuşuluyordu ama... Sıla ve Ahmet Kural aşkında flaş gelişme - Sayfa 2

34 yaşındaki ünlü oyuncunun, 36 yaşındaki güzel şarkıcı ile birliktelik yaşadığı TV8'deki "Duymayan Kalmasın" programında ilk kez yayınlanan bu fotoğrafla belgelenmişti.

27
Evlenecekleri konuşuluyordu ama... Sıla ve Ahmet Kural aşkında flaş gelişme - Sayfa 3

İkili birbirine o kadar çok yakıştırılmıştı ki adeta her yaptıkları olay oluyordu. Yine çiftin çektirdikleri fotoğraflarda birbirlerine aşk dolu bakışları, sosyal medyanın en çok konuşulan konularından birisi haline gelmişti. Hatta sosyal medyada "Ahmet Kural Sıla'ya bakıyor" deyimi ortaya çıkmış ve bu konu üzerine çeşitli 'caps'ler yapılmıştı.

37
Evlenecekleri konuşuluyordu ama... Sıla ve Ahmet Kural aşkında flaş gelişme - Sayfa 4

İşte o caps'lerden bir tanesi...

47