BIST 10.677
DOLAR 32,23
EURO 34,98
ALTIN 2.442,03
HABER /  MEDYA

Esra Erol bu kez çileden çıktı!

Gelin ve damat adaylarının birbirlerini ihanetle suçlaması Esra Erol'u çileden çıkardı. Gelin adaylarının programdaki bir damat adayına ilişkin suçlamaları sonrası ortaya dökülenler izleyenleri de şaşırttı.

Abone ol

Damat adayının farklı farklı gelin adaylarına umut vermesi Esra Erol'u çileden çıkardı. Seyircilerin gelin adaylarıyla ilgili itirafları ise bu kadarına da pes dedirtti. İşte Esra Erol'u kızdıran o anlar;

ATV'nin evlendirme programında yaşananlar bir döneme damgasını vuran Dallas dizisini aratmadı. İki gelin adayının Halil'e yönelik bize umut verdi sözleri Esra Erol'u da kızdırdı.

YA GELİN ADAYLARI...

İşin ilginç tarafı ise Halil'i suçlayan gelin adaylarının, aynı anda başka damat adaylarıyla da ilgilenmesi oldu. Stüdyoda tartışmanın fitilini ateşleyen sözler ise Kamile'den geldi. Dilcan'ın Halil'i suçlamasının yersiz olduğnu söyleyen Kamile, Dilcan'ın bir başka isimle yakın arkadaşlık sürdürdüğünü hatta ondan gelen çiçekleri de kabul ettiğini iddia etti.

ESRA EROL: O ZAMAN HAK EDİYORSUNUZ 

Programın ilk bölümünde Halil'i haksız bulan Esra Erol ise duydukları karşısında bir kez daha şaşırdı. Erol bu kez de Dilcan'ı eleştirerek, "Bunlar yaşanıyorsa sizde Halil'in yaptıklarını hak ediyorsunuz" diye konuştu.