BIST 1.542
DOLAR 7,41
EURO 9,02
ALTIN 442,57
MEDYA

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 64. bölüm fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 64. yeni bölümüyle 4 Nisan 2017 Salı akşamı ATV'de olacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 64. yeni bölüm fragmanı yayınlandı; 4 Nisan 2017 Salı akşamı ATV'de...

Alparslan sağ gösterip sol vurmuş hiç beklenmedik bir anda Ünal Kaplan'a sıkmıştır. Avni'nin ölmesine kesin gözüyle bakan masa üyeleri şok olur. Alparslan'ın Ünal'ın ölümüyle ilgili CIA ile uzlaşmış olmasına anlam veremezler. Bu durum son ana kadar Avni'nin öldürüleceğini düşündüğünden pusuda bekleyen Serkan'ı keyiflendirir.

Düşman tarafta her şey yolunda gidiyor gibidir. İkinci bir kötü sürpriz ise masanın üç kurucusundan biri olan ve öldü sanılan Avni'nin ağabeyi Rüstem'in yaşadığının ortaya çıkmasıdır. Masadaki yerini geri alması için önünde tek bir engel vardır, o da Suzi...

Yaşanan olaylarda kilit bir noktada yer alan Suzi geri döner. CIA için şimdi sıra ondadır. Ünal Kaplan ve Çakırbeylilere olan bağlılığı yüzünden şahsi hareket eden Suzi, şirketiyle ters düşebilecek noktaya gelmiştir. Bu yüzden ölümü istenmektedir.

Suzi'nin korumacı tavrı İlyas'a olan ilgisinin her geçen gün artmasından da kaynaklanır. Bunca tehlikenin arasında İlyas ile bu denli yakınlaşmakla en büyük riski alıyordur aslında. İkili nihayet baş başa kalma fırsatı bulur fakat bu durum çok uzun sürmeyecektir.

İstihbarattan Serkan, Çakırbeylilerin etrafındaki çemberi hızla daraltmaktadır. Avni ve Mert'ten sonra İlker'i de kendi safına çeker. Bir yandan yeğeni diğer yandan içerideki hainlerle uğraşmak zorunda kalan Hızır'ın pes etmesine ramak kalmıştır.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Kara Yazı 2. bölüm 2. fragmanı
Kara Yazı 2. bölüm fragmanı
Rusya'da patlama ilk görüntüler korkunç manzara
Dünyanın en büyük dinozor ayak izi Avustralya'da bulundu!
Güçlü Rize kadını böyle anlatıldı
Yaz öncesi korkutan olay zehirli denizanalarına dikkat
Diyarbakır Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde yangın!
Mersin'de polis aracına yapılan bombalı saldırı görüntüleri
Emekliye aylık 111 lira taksitle tatil fırsatı
Damlaya damlaya buz dağı oldu