BIST 1.552
DOLAR 7,39
EURO 8,99
ALTIN 441,82
MEDYA

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 62. bölüm fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 62. yeni bölümüyle 21 Mart 2017 Salı akşamı ATV'de olacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 62. yeni bölüm fragmanı yayınlandı; 21 Mart 2017 Salı akşamı ATV'de...

Planları bozulan Serkan kendisine oyun kuranların peşini bırakmamakta kararlıdır. Ünal Kaplan yine stratejik davranarak masasındakileri öne atar. Karşı karşıya gelen iki büyük güç arasında kılıçlar çekilmiştir artık. Silah beklerken ölümle karşılanan örgüt üyelerinin arkasındakiler hesap sormak üzere ortaya çıkarlar. Avni'nin başını çektiği bir plan kurulur. İlyas dahil tüm masa ve galeridekiler kapana kıstırılır.

Şu sıralar herkesin amacı aynıdır; içerideki hainlerin ortaya çıkması. Suzi'nin Amerika'ya gidişinin arkasındaki sebep, Avni ile CIA arasındaki bağlantıları çözmektir. Görevinden el çektirildiği bilinen Davut da aslında içerideki hainler ortaya çıksın diye Serkan'ın gelişine göz yummuştur.

Arkasındaki güçlerle birlikte yok edilmek istenen Avni için Ceylan da kolları sıvar. Bu işlerin ortasında olan Ceylan ile ilgili taşlar da iyice yerine oturur. Ceylan'ın yapılan planlar dahilinde Avni ile buluşması Hızır'a büyük dert olur. Herkes bunu kıskançlık olarak algılar. Meryem de bu tehlikeyi ortadan kaldırmak için harekete geçer. Çakırbeyli hanesinde tüm bu olanların yanında Suzi rüzgarı da hala etkisini göstermektedir.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Hayat Şarkısı 47. bölüm 2. fragmanı
Hayat Şarkısı 47. bölüm fragmanı
Vicdansız anne çocuğunun kafasına basıp demir parmaklıklara bağladı
Banu Alkan'ın üniversiteli genç sevgilisi kim?
Yok böyle para sayımı! Kasiyer şov yaptı
İzmir Marşı'nı Bakan Soylu'ya uyarladılar
Bu da İsrail O Ses birincisi! Türk asıllı çıktı
Lise öğrencisi sınıfta cinnet geçirdi
Kerimcan Durmaz'ın Bahar Candan taklidi olay oldu!
Acun kesenin ağzını açtı! Çalışanlarına görülmemiş prim