BIST 1.552
DOLAR 7,40
EURO 9,00
ALTIN 442,11
MEDYA

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 61. bölüm fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 61. yeni bölümüyle 14 Mart 2017 Salı akşamı ATV'de olacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 61. yeni bölüm fragmanı yayınlandı; 14 Mart 2017 Salı akşamı ATV'de...

Annesinin ölümünün Meryem'in ellerinden geldiğini öğrenen Alparslan, hesaplaşmak üzere soluğu cenaze evinde almıştır. İtiraf etmesi zor olan bu gerçeğe yaşananlara tanık olan hiç kimse inanamaz. Çakırbeyli ailesinin bu yüzleşmeden sonra vereceği tepki merak konusudur.

Davut'un yerine getirilen Serkan görevini kötüye kullanarak örgütlere silah satma peşindedir. Bu yüzden vatanına bağlı bir adam olan Hızır'ın masada söz sahibi olmasına engel olmaya çalışır. Bu süreçte tüm masa üyeleri birbirlerinden habersiz operasyona gönderilir. Serkan'ın isteği üzerine, gerçekleşecek silah ticareti Hızır'dan saklanacaktır. Herkes devletin sınavına tabi tutulduğunu düşündüğünden bu isteğe boyun eğer. Yine dostları tarafından ihanete uğrayan Hızır, arkasından çevrilen işleri öğrenmekte geç kalmaz. Masasının akıbetini düşünen Ünal ise oyun kurmaktaki yeteneğini bir kere daha kanıtlayacaktır. Çevrilen oyunda Suzi'ye de önemli bir görev düşer. Bu O'nun Çakırbeylilere son yardımı olacaktır belki de…

Eşyalarını toplamak için evine giden Esra, İlyas'tan son bir hamle bekler. İsteği, yaşadıkları hayatı terk edip uzaklarda yeni bir hayat kurmaktır. İlyas için ailesini bırakıp gitmek gibi bir durum söz konusu olamaz bu yüzden ayrılık her kadar ağır olsa da bu kararının arkasında duracaktır. Diğer yandan ülkesine gönderilmek üzere olan Suzi de geri dönmek için İlyas'ın O'na bir neden vermesini beklemektedir.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Rotterdam polis teşkilatını arayıp mehter marşı dinlettiler!
Hayat Şarkısı 46. bölüm internet özel fragmanı
Hayat Şarkısı 46. bölüm fragmanı
Sevda Kuşun Kanadında 29. bölüm fragmanı
Kavga eden kızları tokat atarak ayıran adam
Fenomen damat adayı Şehmus ve annesi Kısmetse Olur'da
Ölen annesinin yanında yas tutan bebek maymun
Kara Harp Okulunda yeni eğitim-öğretim yılı töreni
Çocuğun çapa makinesine sıkışan parmağını tornacı kurtardı
Türkiye hatalı mı? Hollanda izin vermeyebilir mi?