BIST 1.552
DOLAR 7,40
EURO 9,00
ALTIN 441,42
MEDYA

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 59. bölüm fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 59. yeni bölümüyle 28 Şubat 2017 Salı akşamı ATV'de olacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 59. yeni bölüm fragmanı yayınlandı; 28 Şubat 2017 Salı akşamı ATV'de...

İhaneti belgelenen Ayşen, yaptığı yanlışın faturasını ağır öder. Hızır'ın verdiği bu zor karar, elleri en sevdiği insanın ölümüne değen Civciv'in ömrünü bitirir. Ev ahalisi için yaşananları unutmak hiç de kolay olmayacaktır. Kimsenin bahsetmek istemediği konu özellikle Meryem'i derinden etkiler.

Hızır evine ve galeriye yerleştirilen dinleme cihazlarından kurtulmak yerine onlardan faydalanmayı seçer. Böylece onu dinleyen düşmanları tuzağına çekebilecektir. Bağlantıları çözebilmek adına Mert'ten ikili oynaması beklenir. Suzi de bu çözümlemeye yardımcı olabilmek için açığının ne olduğunu merak ettiği Avni'yi ziyaret edecektir.

Başına gelenleri zamanında alınmayan önlemlere bağlayan Alparslan'ın kini, öfkesi dinmek bilmez. Ünal Kaplan, Alparslan'ın yaptıklarının bedelini herkese ödetecekleri düşündüğünden endişelidir. CIA son bir şans vermek üzere Ünal ile görüşerek şirkete bağlılığını bildirmesini ister. Acil Ankara'ya çağrılan Davut'un ipini çekmeyi amaçlayan güçler de başarıya ulaşmıştır.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Hayat Şarkısı 44. bölüm 2. fragmanı
Hayat Şarkısı 44. bölüm fragmanı
iPhone 7 kendi kendine böyle yandı!
Gökhan Sara neden elendi sebebi bu görüntüler?
Sedat Peker'den HDP'li vekile çok sert cevap!
Çöpleri İHA ile temizlediler
Şişli'de akılalmaz olay! Vatandaşın üzerine devrildi
Dilberay canlı yayında gözyaşlarına boğuldu
Komandolar teröristlerin tepesine böyle bindi!
Kısmetse Olur'da şok eleme! Gökhan Sara elendi