BIST 1.552
DOLAR 7,39
EURO 9,00
ALTIN 441,78
HABER /  GÜNCEL

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. bölüm fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde neler yaşandı? Detaylar haberimizde.

Abone ol

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. yeni bölüm fragmanı izleyenleri heyecanlandırdı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde oldukça gergin dakikalar yaşandı. Meryem'in Suzi'den hesap sorduğu anlarda Hızır'ın vurulması izleyenleri şoke etti. Eski dostları ile düşman olmanın bedelini ağır ödeyen Hızır'ı yeni bölümde neler bekliyor? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 58. BÖLÜM FRAGMANI

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. yeni bölüm fragmanı büyük merakla bekleniyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Atv'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. yeni bölümünde yaşanacaklar:

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜM ÖZETİ

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm izleyenleri bir kez daha şaşırttı. Hızır'ın vurulduğu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümünde bakın neler yaşandı...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Çakırbeyli kadınları Suzi tehdidi altındadır. Meryem evin erkeklerini korumak adına harekete geçer fakat Esra'nın yüzüğünü fırlatmasıyla tüm çabalar boşa çıkacaktır. Suzi'nin İlyas'ı ziyaret etmek için nihayet bir engeli kalmamıştır.

Hızır, Fahri'ye sıkılan kurşunlardan aleyhine el kaldıran masa üyelerini sorumlu tutar. Yine de planlarını yalnızca kendisini düşünerek yapmaz. Nitekim Hızır kaybederse herkes kaybedecektir. Silahlarını örgüte satıp O'nu devre dışı bırakmak isteyen Ercüment'i öldürme niyetindedir. İlk hamlesi Servet'in açgözlülüğünden faydalanarak Mert'e tuzak kurmak olur.

Hızır ne kadar tehlikeli bir oyunun içinde olduğunun farkındadır. CIA ile restleşmeye hazırdır ve yanındakileri korumak adına planlarını açık etmez. İlyas bu aşamada devre dışı bırakıldığı için oldukça rahatsızdır. Bir taşla iki kuş vurma niyetinde olan CIA, Suzi üzerinden oyun kurarak Davut ve Nevzat'ı bitirmeyi amaçlar.

Masa üyelerinin Hızır'a olan öfkesi geçmemiştir; özellikle de Tipi'nin... Kan davasına dönen hikayenin sonu herkesi şaşırtacaktır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ KONUSU

Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılmaktadır. Yeraltı dünyasına giren her adam haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder. Güçlenip zenginleştikçe kendisi bu haksızlıkların kaynağı olur.

Hızır Çakırbeyli sevda adamıdır. Sevmekten hiç kaçmaz. Sevilmeyi de pek sever. Hayatındaki tüm kadınların odağında olmak ister; annesi, karısı, kızı ve sevgilisinin.

Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini de canından aziz tutar, onlar için fedakar bir "baba"dır… Vefakar bir dosttur… Vazgeçilmez bir ağabeydir. Adil ve cömert bir reistir.

Bu özellikleri onun sonu olacak yerde Hızır'ı yeraltı dünyasında da yüceltir. Sözüne güvenilir, daima iş yapılır bir adam haline gelmişken devletin radarına takılır. Devlet kontrol etmek istediği gayri meşru faaliyetleri yürütmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünür… Bu Çakır'a en büyük olma teklifidir.

Teklif öyle iki tarafı keskin bir kılıçtır ki, kabulü halinde "mafya" ailesine ihanet, reddi hali ise ebediyen mahkumiyettir… Devletin Hızır Çakırbeyli'ye koltuğunu vaadettiğini farkeden büyük patron, etrafını ihanetle örülü bir ağla çevirir… Hızır Reis'in özel hayatı da dalgalıdır. Birkaç yıl önce sevdalandığı mimar Nazlı diğer tarafta eşi Meryem...

ÖNCEKİ HABERLER
Nihal Bengisu'dan KHK isyanı
Beykoz'da kuyuya düşen köpek kurtarıldı
Beyoğlu'nda korkutan patlama
Kendisini Hitler'e benzeten genç gözaltında
İnmenin tedavisi bu yolla kendinizi koruyun
Dev banka binlerce kişiyi işten çıkaracak
Renk körleri için 'renk tonu bulucu' cihaz
Kendini Hitler'e benzetti gözaltına alındı
Üç boyutlu yapay kalp dokusu üretildi
Türk iş adamları Ürdün'e çıkartma yaptı
Yorumlar