BIST 1.552
DOLAR 7,40
EURO 9,00
ALTIN 441,47
MEDYA

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57. bölüm final sahneleri

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 57. son bölümü final sahneleri... Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da bu hafta 14 Şubat 2017 Salı akşamı yayınlanan 57. son bölümünde neler oldu?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 14 Şubat 2017 Salı akşamı yayınlanan 57. son bölümü final sahneleri...

Çakırbeyli kadınları Suzi tehdidi altındadır. Meryem evin erkeklerini korumak adına harekete geçer fakat Esra'nın yüzüğünü fırlatmasıyla tüm çabalar boşa çıkacaktır. Suzi'nin İlyas'ı ziyaret etmek için nihayet bir engeli kalmamıştır.

Hızır, Fahri'ye sıkılan kurşunlardan aleyhine el kaldıran masa üyelerini sorumlu tutar. Yine de planlarını yalnızca kendisini düşünerek yapmaz. Nitekim Hızır kaybederse herkes kaybedecektir. Silahlarını örgüte satıp O'nu devre dışı bırakmak isteyen Ercüment'i öldürme niyetindedir. İlk hamlesi Servet'in açgözlülüğünden faydalanarak Mert'e tuzak kurmak olur.

Hızır ne kadar tehlikeli bir oyunun içinde olduğunun farkındadır. CIA ile restleşmeye hazırdır ve yanındakileri korumak adına planlarını açık etmez. İlyas bu aşamada devre dışı bırakıldığı için oldukça rahatsızdır. Bir taşla iki kuş vurma niyetinde olan CIA, Suzi üzerinden oyun kurarak Davut ve Nevzat'ı bitirmeyi amaçlar.

Masa üyelerinin Hızır'a olan öfkesi geçmemiştir; özellikle de Tipi'nin... Kan davasına dönen hikayenin sonu herkesi şaşırtacaktır.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Hayat Şarkısı'ndaki 'Haziran' şarkısını kim söylüyor?
Survivor 14 Şubat 2017 ödül oyununu kim kazandı?
Dünyalar tatlısı Türk YouTuber: Sude
Eser West kendini kaybetti, Survivor parkurunu tekmeledi!
Eşi Ali Özbir'den Esra Erol'a canlı yayında ilginç sürpriz!
Kaplumbağanın çiftleşmesi yarıda kesilince...
No: 309; 35. bölüm fragmanı
Kara Sevda 56. bölüm fragmanı
Bu Şehir Arkandan Gelecek 7. bölüm 2. fragmanı
Bu Şehir Arkandan Gelecek 7. bölüm fragmanı