BIST 1.471
DOLAR 7,42
EURO 8,97
ALTIN 412,30
MEDYA

Bu Şehir Arkandan Gelecek 7. bölüm fragmanı

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi 7. yeni bölümüyle 15 Şubat 2017 Çarşamba akşamı ATV'de olacak. Bu Şehir Arkandan Gelecek'in bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Bu Şehir Arkandan Gelecek 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı; 15 Şubat 2017 Çarşamba akşamı ATV'de...

Henüz beş yaşındayken annesinin ölümüne şahit olan Ali'yi, yük gemilerinde aşçılık yapan Rauf sahiplenir ve büyütür. Birlikte gemilerde çalışarak, yirmi dört yılı geride bırakırlar, Rauf, Ali'ye hem annelik hem de babalık yapar, yaşadığı travmayı unutturmak için hayatını ona adar.

Ali, "Anne" dediği Rauf'un da desteğiyle, gemicilik eğitimi alır, kimsesiz büyümüş bir çocuk olduğunu, Rauf'un şefkatiyle unutur, yirmi sekiz yaşına geldiğinde, beş dil konuşabilen, yakışıklı, olgun, sosyal bir gemi adamıdır.

Armatör Tekin Mirkelamoğlu'nun kızı Derin ise, hayatıyla ilgili çok önemli kararların eşiğindedir. Nişanlısı Yiğit'le mutlu sona yaklaştıkça, nedense mutsuzluğu artmaktadır. Ali'nin içinde bulunduğu gemi limana yanaşırken, Derin de o sabaha yatağından bambaşka bir hayal için kalkar, ama o gün, hayatının değişeceğinin farkında değildir.

Ali yıllardır özellikle İstanbul'a uğrayan gemilerde çalışmak istememiştir. Yaşadığı büyük travmadan sonra şehre küstür, yıllar sonra Rauf Anne'si İstanbul özlemiyle yanıp tutuştuğu için onunla gelmeyi kabul eder ama tek bir şartı vardır, limana inmeyecektir.

Halbuki Rauf özellikle Ali için gelmiştir bu şehre.... Kendi hastalığının ilerlediğinin farkındadır. Ölmeden Ali'nin geçmişindeki sırları açığa çıkarmaya, Ali'yi emin ellere emanet etmeye kararlıdır. Bu sebeple eski boks şampiyonu Şahin Vargı'yı bulur.

Limana ayak bastıklarında olaylar hiç de Rauf'un düşündüğü gibi gelişmez. Ali, gemiden iner inmez, kim olduğunu bilmediği bir kızın hikayesinin kahramanı olur.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu trafik kazası geçirdi
Poyraz Karayel 80. bölüm 2. fragmanı
Diriliş Ertuğrul 77. bölüm 2. fragmanı
Diriliş Ertuğrul 77. bölüm fragmanı
Dolar ne kadar? (14 Şubat dolar fiyatları)
Eser West’in Survivor’da yayınlanmayan itirafı
Nusret'ten olay sevgililer günü videosu
Survivor’da kim elenecek Eser West delirdi
Simidin 5 TL olduğunu duyan Karadenizlinin isyanı
Mahsur kalan kediyi kurtarmaya çalıştılar ama...