BIST 1.492
DOLAR 7,21
EURO 8,83
ALTIN 414,92
MEDYA

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 38. bölüm fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 38. yeni bölümüyle 31 Mayıs 2016 Salı akşamı ATV'de olacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 38. yeni bölüm fragmanı yayınlandı; 31 Mayıs 2016 Salı akşamı ATV'de...


Hızır, Nazlı'ya kestiği ceza sonucunda kucağında bebeğiyle kalakalır. Bir sonraki hamlesi Meryem için sürpriz olacaktır. Yavaş yavaş aşkını kaybettiğini düşünen Nazlı, bebeğinin de elinden alınmasından sonra ne yapacağını bilemez. Hızır'ın affı ise kolay olmayacaktır. İşlerin daha da sarpa sarmasına neden olacak atak ise Meryem'e karşı bitmek bilmeyen nefretiyle Nurten'den gelir.


Toprak'ın intikam hırsıyla dolu yeğeni Hakan vakit kaybetmeden planlarını teker teker uygulamaya başlar. Alparslan'ın düştüğü tuzakla bu davanın ilk kanı dökülecektir. Bu sırada Ünal Kaplan masasında boşalan sandalyeye kendi çıkarları doğrultusunda birini oturtmak için kolları sıvar. Fikret'in masaya oturması yönünde planlar yapsa da diğer üyeler bu fikre tepkilidir. Diğer yandan Özkan'ın, masadaki yerini sağlamlaştırabilmek adına Fikret'i yok etmek amaçlı aldığı karar en çok Emine'yi etkileyecektir.

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Şüpheli araç ihbarı vatandaşı çileden çıkarttı
Yüksekovalılar bu manzara karşısında şok oldu
Annesine dünyanın şokunu yaşatan çocuk
Hanım Köylü 7. bölüm fragmanı
Haluk Bilginer'in rol aldığı New Blood'un fragmanı yayınlandı
Locanın fenomeniydi! Zuhal Topal ifşası bomba
'Gram altın 110 liraya inebilir'
Sunum sırasında projeksiyon arkasında uyuyordu!
Dolar Haziran'da ne olur?
Hayatımın Aşkı 4. bölüm fragmanı