BIST 1.393
DOLAR 8,18
EURO 9,74
ALTIN 457,07
MEDYA

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 24. bölüm - Hızır boşanmayı kabul etti

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 24. son bölümü sahneleri... Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da bu hafta 23 Şubat 2016 Salı akşamı yayınlanan 24. son bölümünde neler oldu?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 23 Şubat 2016 Salı akşamı yayınlanan 24. son bölümünde Hızır sonunda boşanmayı kabul etti.


Masanın liderliğinden vazgeçmiş olmasına rağmen Hızır Çakırbeyli'nin başı beladan kurtulmaz. Ateş bu kez ailenin tam kalbine düşer ve felaketler zincirinin son kurbanı Ömer olur. Viktor yaptığı hain planıyla masum insanların hayatını tehlikeye atarak sınırları aşmıştır. Eylemlerini Ünal Kaplan'ın masasından seçtiği tetikçileri üzerinden gerçekleştirir. Fakat Hızır bombacıyı ele geçirecek ve Viktor'un paralı askerlerine yaklaşmayı başaracaktır. Oğlunun hayatına kastedenler ne pahasına olursa olsun bulunmalıdır. Peki tüm bu yaşananlar aileyi bir arada tutmaya yetecek midir?


Nazlı başı beladan kurtulmayan bu aileye dahil olma niyetinde değildir. Her ne kadar Hızır'ı elinde tutma gayesinde de olsa aklından evlenme fikri geçmez. Meryem kadar güçlü bir kadın olmayı Hızır'la evlenmeden elde etme arzusundadır. Meryem boşanarak gücünü, Nazlı ise evlenmeden varlığını ispat edebilme konusunda kararlıdır...

Sitene Ekle
Etiketler
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Survivor 23 Şubat 2016'da kim elendi?
Tuğba Özay adadaki gerginliği konseye taşıdı!
Mersin'de üç markete el yapımı patlayıcıyla saldırı
Survivor Gönüllüler arasında büyük gerginlik!
İzmir'de jandarma komutanlığına terör saldırısı
Kiralık Aşk 35. bölüm 2. fragmanı
Kara Sevda 19. bölüm 2. fragmanı
Kara Sevda 19. bölüm fragmanı
Aile İşi 2. bölüm 2. fragmanı
Aile İşi 2. bölüm fragmanı
Yorumlar